Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ERTUĞRUL GAZİ DERNEĞİNDE HER CUMA GECESİ YAPILAN HALK MÜZİĞİ ZİYAFETİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Bozüyük Ertuğrul Gazi Kültür Derneği her Cuma düzenledikleri türkü geceleri halkımız arasında büyük ilgi görüyor. Bağlama ustaları ve solistlerin ziyaretçilerden oluştuğu konsep ile resmen bir halk müziği şelalesi oluşturuyor.

HABER » BOZÜYÜK » ERTUĞRUL GAZİ DERNEĞİNDE HER CUMA GECESİ YAPILAN HALK MÜZİĞİ ZİYAFETİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR » Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019 23:49
ERTUĞRUL GAZİ DERNEĞİNDE HER CUMA GECESİ YAPILAN HALK MÜZİĞİ ZİYAFETİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Ertuğrul Gazi Kültür her Cuma düzenledikleri türkü geceleri halkımız arasında büyük ilgi görüyor. Bağlama ustaları ve solistlerin ziyaretçilerden oluştuğu konsep ile resmen bir halk müziği şelalesi oluşuyor. Eğer halk müziğine ilginiz varsa veya türkülerle güzel bir akşam geçirmek istiyorum diyorsanız her Cuma gecesi Ertuğrul Gazi derneğinde aradığınızı bulacaksınız. Konu ile ilgili açıklama yapan  Ertuğrul Gazi Kültür başkanı Celalettin Ateş yaptığı açıklamada ;”Bizler Ertuğrul Gazi olarak kültürümüzü yaşatmaya çalışıyoruz. Her Cuma burada derneğimiz lokalinde bizim halk kültürümüzün müdavimleri ,camiağamızın mensupları burada türkü gecemizi yaşatıyorlar. Müzik severlerin derneğimizi, Ertuğrul Gazi felsefesini benimseyen , kültürümüzü benimseyen herkesi derneğimize davet ediyoruz ,sizleri hakikaten içimizde görmek istiyoruz” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ