Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

HAKAN MANAY “ENGELLİLERİN SESİ OLACAĞIM”

Akşam saatlerinde Bozüyük Cemalettin Köklü parkında Milliyetçi Hareket Partili Hakan Manay ve engelli arkadaşlarının düzenlediği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yaptıkları etkinlikte, Hakan Manay MHP’den belediye meclisi üyeliği için başvuru yaptığını açıkladı.

HABER » BOZÜYÜKMANŞETSİYASET » HAKAN MANAY “ENGELLİLERİN SESİ OLACAĞIM” » Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018 21:40
HAKAN MANAY “ENGELLİLERİN SESİ OLACAĞIM”

Cemalettin Köklü parkında gerçekleşen etkinliğe Bozüyük , İlçe yönetimlerinin yanı sıra ve ülkü ocakları katıldı.Etkinlikte söz alan Hakan Manay “eksikliklerin zenginlik kabul edildiği, hayatı etkileyen kararlarda engellilerin de düşüncelerinin alındığı, söz sahibi olduğu, yönetime katıldığı, toplum istekleri olduğunu belirterek, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engellilerin yerel yönetimlere katılıp, söz sahibi olma isteklerini desteklemek için önemli bir adım attıklarını ifade etti.
“Bu güne kadar değişik etkinliklerde görev aldım. Şimdi ise yıllar önce saflarına katıldığım Milliyetçi Hareket Partisi’nden meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptım. Eğer seçilersem, hakları ve onların ihtiyaçlarına yönelik olarak tüm sorunları gündeme getirip çözülmesini sağlayacağım” dedi.

ENGELLİLERİN SESİ OLACAĞIM
Hakan Manay açıklamasında meclisine girmesi halinde engellilerin taleplerinin karşılanmasında önemli rol oynayacağını, adeta engellilerin “sesi” olacağını kaydetti.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ