Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

DOĞAN ve KOÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Bozüyük eski M.Ç.P ve M.H.P ilçe baskanlığı da yapmış aynı zamanda haber sitemizde köşe yazarlığıda yapan Selahattin Doğan’ın oğlu Çağatay Doğan ve Bozüyük’ün tanınmış esnaflarından Erol Koç’un kızı Hilal Koç muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler.

HABER » BOZÜYÜK » DOĞAN ve KOÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ » Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2018 23:55
DOĞAN ve KOÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

eski M.Ç.P ve M.H.P ilçe baskanlığı da yapmış aynı zamanda sitemizde köşe yazarlığıda yapan Selahattin Doğan’ın oğlu Çağatay Doğan ve Bozüyük’ün tanınmış esnaflarından Erol Koç’un kızı Hilal Koç muhteşem bir düğün ile dünya evine girdiler.

Nikahlarını Fatih Bakıcı’nın kıydığı düğünde ,Çağatay Doğan’ın nikah şahidi kurucularından , Milliyetçi Hareket Partisinin Genel başkan yardımcılığıda yapmış olan Çorum 19.dönem Muharrem Şemsek oldu. Düğünde Fatih bakıcı ,Muharrem Şemsek, Bilecik il genel meclisi başkanı Oğuz Sertler ,il genel meclis üyesi Zeki Uyanık,il genel meclis üyesi Osman Varolu , Ticaret Odası başkanı Buğra Levent, Dostları genel başkanı Mustafa Aksu ve genel örgütlenme sekreteri Nusret Öner , Bilecik İl başkanı Mehmet Karuk ,Bozüyük içe başkanı Ayva, çok sayıda partili ve davetliler katıldı. Muharrem Şemsek düğünde yapmış olduğu konuşmada genç çifte ömür boyu mutluluk diledi.

Dostları sitemiz olarak genç çifte mutluluklar dileriz.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ