Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Doblo Türkiye Grubu Bozüyük’te buluştu. Amacımız dostluk abilik kardeşlik

Araçlar bahane, önemli olan dostluk ! diyen Doblo Türkiye grubu ,Türkiyenin her yerinden gelerek geleneksel hale getirdikleri etkinliklerini bu kez Bozüyük’te gerçekleştirdiler.

HABER » BOZÜYÜK » Doblo Türkiye Grubu Bozüyük’te buluştu. Amacımız dostluk abilik kardeşlik » Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019 15:34
Doblo Türkiye Grubu Bozüyük’te buluştu. Amacımız dostluk abilik kardeşlik

üzerinden oluşturdukları Doblo grubu, Türkiye’nin her yerinden, üyeleri ile bir araya gelerek geleneksel hale getirdikleri etkinliklerini bu kez Kentpark’ta gerçekleştirdi.

Doblo grubu sözcüsü Birol Dönmez konu hakkında muhabirimize yaptığı açıklamada “Bizim burada toplanma amacımız ‘dostluk, abilik, kardeşlik’ ,arabalardan önce bizde önce dostluk gelir. Burda görmüş olduğunuz arkadaşlar Yalova’dan ,Bursa’dan, İsparta’dan ,İstanbuldan ve Türkiyenin bir çok yerinden gelen arkadaşlarımız var. Gördüğünüz gibi arabalarımızı çekiyoruz ,hoş sohbet, muhabbet içinde birbirimizin sorunlarını dinliyoruz ,herkesin derdine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

ARAÇLAR BAHANE ÖNEMLİ OLAN DOSTLUK !
Bu etkinliği hemen hemen bütün illerimizde yapmaya çalışıyoruz. Facebook’ta ‘Doblo Türkiye Grubu‘nu bir buçuk sene önce açtık, gurubumuzda 11 bin üyemiz var ve her geçen gün gurubumuz dahada çoğalıyor. Her ilde başkanlarımız var ,başkanlarımız etkinliği ve organizasyonu ayarlayıp gurup üzerinden üyeler davet ediliyor. Bizlerde bu etkinliğe destek vererek Türkiyenin neresinde olursa olsun katılıyoruz.Bütün katılımcı arkadalara teşekkür ederim” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ