Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

DERNEK ZİYARETİ ADETA MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı seçim çalışmaları kapsamında Sivrihisarlılar Derneği’ne gerçekleştirilen ziyaret, katılımın yüksek olması nedeniyle adeta mitinge dönüştü.

HABER » SİYASET » DERNEK ZİYARETİ ADETA MİTİNGE DÖNÜŞTÜ » Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019 2:12
DERNEK ZİYARETİ ADETA MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Köteşliler Caddesi’ndeki SKM önünde toplanan çok sayıda vatandaş ve partililer ile birlikte İsmet İnönü Caddesi üzerinde kaldırımdan yürüyen Başkan Bakıcı ve beraberindekiler Sivrihisarlılar ’ni etti.

sonrasında yine caddenin diğer tarafından Cumhuriyet Meydanına kadar yürüyen kalabalık grup sevgi gösterileri, şarkılar ve sloganlar
Ziyarette Dernek Başkanı Suat Erbay ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Bakıcı bir süre sohbet ederek projelerini anlattı. Geçen 5 yıl içerisinde mesai mefhumu gözetmeden için ilk günkü şevk ve heyecanla çalıştıklarını dile getiren Başkan Bakıcı çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Amaçlarının yerel ve genel iş birliği içerisinde ’e daha pek çok yatırım ve kazandırmak olduğunu belirten Başkan Bakıcı “Bu esnasında bizleri yalnız bırakmayan bütün gönüldaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Kendilerine bizlere vakit ayırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi daim etsin” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ