Cumhurbaşkanı’nın gündemi hiçbir zaman pandemi olmamıştır ! Varsa yoksa CHP « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Cumhurbaşkanı’nın gündemi hiçbir zaman pandemi olmamıştır ! Varsa yoksa CHP

HABER » SİYASET » Cumhurbaşkanı’nın gündemi hiçbir zaman pandemi olmamıştır ! Varsa yoksa CHP » Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021 15:37
Cumhurbaşkanı’nın gündemi hiçbir zaman pandemi olmamıştır ! Varsa yoksa CHP

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün bir yıla yaklaştığımız pandemi dönemini değerlendirdi. Sürecin çok kötü yönetildiğinin altını çizen Tüzün “Partili Cumhurbaşkanı’nın gündemi hiçbir zaman pandemi olmamıştır, varsa yoksa CHP” dedi.

2020 yılının Mart ayından itibaren tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan hayatımızı değiştiren dönemini değerlendiren Milletvekili , İktidarı gerçekleştirdiği politika nedeniyle eleştirdi.

EKONOMİ PAKETLERİ VARKEN VATANDAŞA IBAN NUMARASI VERDİ

Diğer ülkelerin pandemi nedeniyle aldığı kararlar sonrasında vatandaşlarını mağdur bırakmamak adına açıkladıkları ekonomi paketleri varken Türkiye’de vatandaşa IBAN numarası vererek zaten zor durumda olan esnafımızı, çiftçimizi, emekçi işçilerimizi kısaca milyonlarca insanımızı daha zor durumda bırakılmasına tepki gösteren Tüzün “pandemi süresince ülke nasıl yönetilemez? sorusuna verilecek en güzel cevap AKP hükümeti gibidir” dedi.

CUMHURBAŞKANI’NIN KONUŞMALARININ %99′ CHP’Yİ ELEŞTİRMEK

Sürecin çok kötü yönetildiğinin altını çizen Tüzün, Cumhurbaşkanının konuşmalarında sürekli CHP’yi şikayet etmesi İktidarın son çırpınışları olduğunu dile getirdi. Tüzün “ pandemi süresinde kameraların karşısına geçtiği zaman vatandaşlarımız bir umutla geçimini sürdürecek destek paketi açıklayacak mı diye beklerken görüyoruz ki konuşmalarının % 99’u partimizi eleştirmek üzerine olmuştur.

İKTİDARIN SON ÇIRPINIŞLARI

Milyonlarca vatandaşımızın çektiği sıkıntıları görmezden gelip her şey güzel gidiyormuş gibi göstermek İktidarın son çırpınışıdır. Esnafımız dükkanını kapatmış, çiftçimiz üretemiyor, emekçi işçilerimiz hakkını alamıyor, emeklilerimiz perişan kısaca milyonlarca vatandaşımız kaderine terk edilmiş durumdadır.

DİLE GETİRDİĞİMİZ ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ UYGULAMAK İSTEMİYOR

Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak bunları dile getirdiğimiz ve vatandaşımızın refaha kavuşması için açıkladığımız çözüm önerileri İktidarın düşünemediği ve uygulamak istemediği maddeler olduğu için Cumhurbaşkanı sürekli bizleri hedef alan açıklamaları yapıyor.

İNSANLARI EVE KAPATMAK ÇÖZÜM DEĞİLDİR

Fakat Cumhurbaşkanı ne derse desin bizler vatandaşımızın her zaman yanında olmaya onlara destek olmaya devam edeceğiz. İnsanlarımızı eve kapatmak çözüm değildir; onların evinde kaynayacak çorba, yaşamak için gerekli olan hayat şartlarını sağlamak bizlerin en büyük sorumluluğudur. Gerçekleri söylemekten hiçbir zaman çekinmeyeceğiz. AKP Hükümetine rağmen bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber