Çocuk tacizcisine 41 yıl 9 ay ceza verildi | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Çocuk tacizcisine 41 yıl 9 ay ceza verildi

Bilecik’e bağlı bir köyde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine konulan S.E.’nin çıkarıldığı ilk duruşmada cezası kesilirken, zincirleme süreli ile cinsel saldırıdan 30 yıl, cinsel amaçlı cebir ve şiddet kullanarak hürriyeti tehdit suçundan 11 yıl 9 ay hüküm giyerken toplamda 41 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

ANA SAYFA » ASAYİŞBÖLGE » Çocuk tacizcisine 41 yıl 9 ay ceza verildi Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019 1:11
Çocuk tacizcisine 41 yıl 9 ay ceza verildi

Bu verilen ceza çocuk tacizcilerine ibreti alem olsun

24 Ağustos 2019 tarihinde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen S.E.,kızın ailesinin şikayeti üzerine gözaltına alınmıştı. Ardından Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan S.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

Şüpheli S.E.’nin tecavüz suçundan daha önce ceza aldığı ve 5 yıl önce Cezaevi’nden tahliye olduğu öğrenilmişti.

Olayın ortaya çıkması sonrasında S.E.’nin kızın babasına olayı kapatması için ısrarcı olduğu hatta tehdit ettiği gelen iddialar arasında yeralırken, tacize ilişkin birtakım telefon mesajlarının da bulunduğu iddia edilmişti.

Taciz iddiası ile tutuklanarak cezaevine konulan S.E.’nin önceki gün ilk duruşması gerçekleşirken, Bilecik Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasında cezası kesildi ve ibreti alem olacak zincirleme süreli ile cinsel saldırıdan 30 yıl, cinsel amaçlı cebir ve şiddet kullanarak hürriyeti tehdit suçundan 11 yıl 9 ay toplamda 41 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Verilen cezaya Bursa Bölge Adliye Mahkemesi istinaf yasa yolunun açık olduğu belirtildi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: