Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Çocuk tacizcisine 41 yıl 9 ay ceza verildi

Bilecik’e bağlı bir köyde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine konulan S.E.’nin çıkarıldığı ilk duruşmada cezası kesilirken, zincirleme süreli ile cinsel saldırıdan 30 yıl, cinsel amaçlı cebir ve şiddet kullanarak hürriyeti tehdit suçundan 11 yıl 9 ay hüküm giyerken toplamda 41 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

HABER » ASAYİŞBÖLGE » Çocuk tacizcisine 41 yıl 9 ay ceza verildi » Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019 1:11
Çocuk tacizcisine 41 yıl 9 ay ceza verildi

Bu verilen çocuk tacizcilerine ibreti alem olsun

24 Ağustos 2019 tarihinde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen S.E.,kızın ailesinin şikayeti üzerine gözaltına alınmıştı. Ardından Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan S.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

Şüpheli S.E.’nin tecavüz suçundan daha önce aldığı ve 5 yıl önce Cezaevi’nden tahliye olduğu öğrenilmişti.

Olayın ortaya çıkması sonrasında S.E.’nin kızın babasına olayı kapatması için ısrarcı olduğu hatta tehdit ettiği gelen iddialar arasında yeralırken, tacize ilişkin birtakım telefon mesajlarının da bulunduğu iddia edilmişti.

Taciz iddiası ile tutuklanarak cezaevine konulan S.E.’nin önceki gün ilk duruşması gerçekleşirken, Ağır Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasında cezası kesildi ve ibreti alem olacak zincirleme süreli ile cinsel saldırıdan 30 yıl, cinsel amaçlı cebir ve şiddet kullanarak hürriyeti tehdit suçundan 11 yıl 9 ay buca escort toplamda 41 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Verilen cezaya Bursa Bölge Adliye Mahkemesi istinaf yasa yolunun açık olduğu belirtildi.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.