Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Can Suyu Projesi’nin nakdi yardım miktarı belli oldu

Bozüyük Belediyesi Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun en önemli sosyal destek projelerinden biri olan Can Suyu Projesi’nin nakdi yardım miktarı 250 tl olarak belirlendi.

HABER » BOZÜYÜK » Can Suyu Projesi’nin nakdi yardım miktarı belli oldu » Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2020 23:00
Can Suyu Projesi’nin nakdi yardım miktarı belli oldu

Bozüyük Meclisinin Temmuz Ayı Olağan Toplantısı Metristepe Kültür Merkezi Konferans salonunda yapıldı. Mehmet Talat ’nun başkanlığında yapılan ve 3 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda ilk olarak “İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:21 Gölpazarı /BİLECİK adresinde kurulu Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı Kuzeydoğu Ulaşım Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi kamuya yararlı olabilmesi düşüncesi ile Bozüyük Başkanlığına hiçbir bedel ve şarta bağlı olmaksızın hibe edilmek istenmektedir.

Kuzeydoğu Ulaşım Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi’nin Belediyemize hibe olarak kabul edilmesi, bununla ilgili işlemler ve gerekli süreçler için Başkanına yetki verilmesi konusu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

Ardından Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konulardan (CANSUYU) projesi kapsamında verilecek kartlara yüklenecek ücret konusu görüşülerek “2020 yılı için 250,00 TL aylık nakdi yardım yapılması” ile “İktisadi ve Sosyal Tesisler İşletmesinde satışa sunulan ürünlerin fiyat tarifeleri güncellenerek hazırlandığı şekliyle kabulü” oy çokluğu ile kabul edildi. Toplantıda olarak Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konular görüşülerek karara bağlandı.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ