Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Can Suyu Projesi’nin nakdi yardım miktarı belli oldu

Bozüyük Belediyesi Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun en önemli sosyal destek projelerinden biri olan Can Suyu Projesi’nin nakdi yardım miktarı 250 tl olarak belirlendi.

Can Suyu Projesi’nin nakdi yardım miktarı belli oldu
04 Temmuz 2020 - 23:00

Bozüyük Belediye Meclisinin Temmuz Ayı Olağan Toplantısı Metristepe Kültür Merkezi Konferans salonunda yapıldı. Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun başkanlığında yapılan ve 3 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda ilk olarak “İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:21 Gölpazarı /BİLECİK adresinde kurulu Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı Kuzeydoğu Turizm Ulaşım Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi kamuya yararlı olabilmesi düşüncesi ile Bozüyük Belediye Başkanlığına hiçbir bedel ve şarta bağlı olmaksızın hibe edilmek istenmektedir.

Kuzeydoğu Turizm Ulaşım Gıda Ve Ticaret Limited Şirketi’nin Belediyemize hibe olarak kabul edilmesi, bununla ilgili işlemler ve gerekli süreçler için Belediye Başkanına yetki verilmesi konusu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

Ardından Belediye Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konulardan (CANSUYU) projesi kapsamında verilecek kartlara yüklenecek ücret konusu görüşülerek “2020 yılı için 250,00 TL aylık nakdi yardım yapılması” ile “İktisadi ve Sosyal Tesisler İşletmesinde satışa sunulan ürünlerin fiyat tarifeleri güncellenerek hazırlandığı şekliyle kabulü” oy çokluğu ile kabul edildi. Toplantıda son olarak Belediye Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konular görüşülerek karara bağlandı.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı