Bozüyük’teki pozitif vaka sayısı korkutuyor « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük’teki pozitif vaka sayısı korkutuyor

İddaya göre Bozüyük’te covid-19 vaka sayısı gün geçtikçe artıyor. Günde 15 ile 20 kişide pozitif vaka görülürken, bu rakamların, bu ay günlük 25 ile 30 kişiye çıktığı gözlemlendi.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük’teki pozitif vaka sayısı korkutuyor » Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020 15:07
Bozüyük’teki pozitif vaka sayısı korkutuyor

ilçemizde, gerek basın olarak, gerekse ilgili mercilerin yapmış olduğu uyarılara rağmen hala işin ciddiyetsizliğinde olan bazı vatandaşlarımız sosyal mesafe kurallarını unutması maskeyi ya koluna, yada gösteriş amaçlı çenesinde takılı tutması, bana bir şey olmaz mantığı ile rahat davranması malesef pozitif vakalarını arttırmakta.

POZİTİF VAKA SAYISINDA BÜYÜK ARTIŞ

Bozüyük’te günde 15 ile 20 kişide görülürken, bu rakamların Eylül ayında günlük 25 ile 30 kişide pozitif vaka çıktığı gözlemlendi. İddialara göre ilçemizde şu an pozitif vaka 1200 civarında, ve bu oran gün geçtikçe daha çoğalmakta.

BANA BİRŞEY OLMAZ DİYENLERİN AKİBETİ HÜSRAN OLUYOR

Vaka sayıların çokluğu tedirginlik yaratırken, halkımızın artık ’ya (covid-19) karşı daha dikkatli olması, toplu yerlerde bulunmaması, sosyal mesafe kurallarına uyması, maskelerini süs olarak değil, kendilerini hastalığa karşı koruyan bir kalkan olarak görmesi gerekmektedir. Unutmayalım bu illet hastalığa yakalananlarda, bir zamanlar bana birşey olmaz diyen insanlardı.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber