BOZÜYÜK’TE TİYATRO FESTİVALİ HEYECANI BAŞLADI « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOZÜYÜK’TE TİYATRO FESTİVALİ HEYECANI BAŞLADI

Bozüyük Belediyesi tarafından “Tiyatro Festivali Metristepe Kültür Merkezi’nde İzlenir” sloganı ile düzenlenen Bozüyük Uluslararası Tiyatro Günleri 30 Kasım 2018 Cuma günü “Yalan Dolan” adlı komedi oyunu ile başlayacak. Festivalin yoğun ilgi göreceğinin habercisi olan tiyatro severler biletler sunulur sunulmaz uzun kuyruklar oluşturdu.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK’TE TİYATRO FESTİVALİ HEYECANI BAŞLADI » Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018 23:24
BOZÜYÜK’TE TİYATRO FESTİVALİ HEYECANI BAŞLADI

Kültür Bakanlığı desteği ile bu yıl dördüncüsü olan her defasında artan izleyici kitlesi ile gelişen Tiyatro Günleri’nin ilk oyunu olan “Yalan Dolan” adlı komedi oyunu için hazırlanan biletler Metristepe Kültür Merkezi’nde verilmeye başladı. Sabah erken saatlerde uzun kuyruklar oluşturan tiyatro severler bilet alabilmek için adeta birbirleri ile yarıştı.

Festival programı 30 Kasım 2018 Cuma günü Metristepe Kültür Merkezi Fuaye Salonu’nda Bozüyük Başkanı Fatih Bakıcı, protokol üyeleri, Cengiz Küçükayvaz, Züleyha Karyağdı, Hilmi Erdem, Onur Şan, Ethel Mulinas, Eray , Tarık Karyağdı, Kirkor Dinçkayıkçı, Yağmur Şimşek, Cihat Tamer, Bedia Ener, Buket Dereoğlu, Emre Törün ve Serkan Budak gibi sevilen ve ünlü sanatçıların katılacağı gala programı ile başlayacak.

Gala programının hemen ardından ise tiyatro salonuna geçilerek saat 20:00’de festivalin ilk oyunu, Cengiz Küçükayvaz’ın yazıp yönettiği, Cengiz Küçükayvaz, Züleyha Karyağdı, Hilmi Erdem, Onur Şan, Ethel Mulinas, Eray Türk, Tarık Karyağdı, Kirkor Dinçkayıkçı ve Yağmur Şimşek’in rol aldığı “Yalan Dolan” adlı 2 perdelik komedi oyunu sahnelenecek.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber