Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük’te bir banka geçici olarak kapandı

Bozüyük’te bir bankanın Müdürü G.E.’nin ani rahatsızlanması ve 39 derece ateş ile hastaneye kaldırılması sonucu Koronovirüs şüphesi ile banka kapatıldı.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük’te bir banka geçici olarak kapandı » Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020 15:52
Bozüyük’te bir banka geçici olarak kapandı

Banka Müdürü G.E’nin ’de bir hastaneye yatırıldığı ve yapılacak test sonucunun beklendiği öğrenildi. Bankanın Şubesi’nin ise Genel Müdürlük tarafından önlem amaçlı dezenfekte işlemine tabi tutulduğu ve bankanın kapatılarak 6 çalışanının evlerinde karantinaya alındığı gelen bilgiler arasında.

Banka kapı camına hizmet veremeyeceğine yönelik bilgilendirme yazısı asılırken, müşterilerini merkezdeki şubeye yönlendirip ayrıca yine mesaj ile bilgilendirmede bulundu.

Banka müşterilerine gönderdiği mesajında, “Değerli Müşterimiz, sağlığınızın bizim için her şeyden öncelikli olduğu bilinciyle Virüsü tehlikesine karşı Şubemiz’de hizmet vermeye geçici bir süre ara vermiş bulunmaktayız. Şubemiz hizmet vermeye başladığında sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bu süreçte işlemlerinizi diğer şubelerimizden, ATM’lerimizden Mobil ve İnternet Şubesi’nden gerçekleştirebilirsiniz” ifadelerine yer verdi.

Şimdi gözler Banka Müdüründen gelecek test sonuçlarına çevrildi.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ