Bozüyük Tüm Emekliler Derneği üyeleri İngilizce öğrenecek | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Tüm Emekliler Derneği üyeleri İngilizce öğrenecek

Bozüyük Tüm Emekliler Derneği başkanı Ramazan Peker dernek adına Bozüyük Dil kursu ile %20 oranında indirim anlaşması sağlarken, anlaşma içerisine Bozüyük Engelliler derneği ve Bozüyük Şehit aileleri ve gaziler derneğini de dahil etti.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük Tüm Emekliler Derneği üyeleri İngilizce öğrenecek Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020 18:31
Bozüyük Tüm Emekliler Derneği üyeleri İngilizce öğrenecek

Bozüyük Tüm Emekliler Derneği ile Bozüyük Dil kursu arasında muhteşem anlaşma

Bozüyük Tüm Emekliler Derneği Başkanı Ramazan Peker, çeşitli kurum ve firmalarla üyelerinin menfaatlerine yönelik hizmet etmeye devam ediyor. En son olarak Bozüyük’te önde gelen dil kurslarından, Bozüyük Dil kursu ile anlaşmaya varan Peker, dernek üyeleri ve onların çocuklarının ingilizce öğrenmeleri için büyük çaba sarfediyor.

blank

Aynı indirimden Bozüyük Şehit aileleri ve gaziler derneği, Bozüyük Engelliler Derneği’de yaralanacak

Bozüyük Tüm Emekliler Derneği Başkanı Ramazan Peker, dernek üyeleri ve onların çocukarı için Bozüyük Dil kursu ile 2020-2021 sezonu için %20 indirim uygulanması üzerine anlaşmaya varıldı. Aynı zamanda anlaşma içerisine ek madde olarak Tüm Emekliler Derneği üyeleri haricinde Bozüyük Şehit aileleri ve gaziler derneği, Bozüyük Engelliler Derneği içinde aynı oranda indirim sağlandı.

blank

Bozüyük Dil Kursu; “Sosyal sorumluluk projemizi gerçekleştirmemizden dolayı mutluyuz”

Konu üzerinde açıklama yapan Bozüyük Dil Kursu müdiresi Elif Kaynak, yaptığı açıklamada “sosyal sorumluluk projesi içerisinde değerlendirdiğimiz, sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Emekliler Derneği üyelerinin yanında Şehit aileleri, ve gaziler derneği ve engelliler derneğini üyelerinede aynı oranda %20 indirim kapsamına aldık.

blank

Ödemeler 10 taksit üzerinden ve peşin ödemelerde ise %5 iskonto sağlıyoruz. Sosyal sorumluluk projemizi gerçekleştirmemizden dolayı mutluyuz. Tercihlerini bizlerden yana yapan dernek başkanı Ramazan Peker beye teşekkürlerimi sunarım. Gelişen dünyada artık yabancı dil bilmek her zamankinden daha büyük bir önem taşıyor.” dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ