Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Tüm Emekliler Derneği üyeleri İngilizce öğrenecek

Bozüyük Tüm Emekliler Derneği başkanı Ramazan Peker dernek adına Bozüyük Dil kursu ile %20 oranında indirim anlaşması sağlarken, anlaşma içerisine Bozüyük Engelliler derneği ve Bozüyük Şehit aileleri ve gaziler derneğini de dahil etti.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Tüm Emekliler Derneği üyeleri İngilizce öğrenecek » Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020 18:31
Bozüyük Tüm Emekliler Derneği üyeleri İngilizce öğrenecek

Tüm Emekliler ile Dil kursu arasında muhteşem anlaşma

Tüm Emekliler Başkanı Ramazan Peker, çeşitli kurum ve firmalarla üyelerinin menfaatlerine yönelik hizmet etmeye devam ediyor. En olarak Bozüyük’te önde gelen dil kurslarından, Dil kursu ile anlaşmaya varan Peker, dernek üyeleri ve onların çocuklarının ingilizce öğrenmeleri için büyük çaba sarfediyor.

Aynı indirimden Şehit aileleri ve gaziler derneği, Engelliler Derneği’de yaralanacak

Tüm Emekliler Başkanı Ramazan Peker, dernek üyeleri ve onların çocukarı için Dil kursu ile 2020-2021 sezonu için %20 indirim uygulanması üzerine anlaşmaya varıldı. Aynı zamanda anlaşma içerisine ek madde olarak Tüm Emekliler Derneği üyeleri haricinde Şehit aileleri ve gaziler derneği, Engelliler Derneği içinde aynı oranda indirim sağlandı.

Dil Kursu; “Sosyal sorumluluk projemizi gerçekleştirmemizden dolayı mutluyuz”

Konu üzerinde açıklama yapan Dil Kursu müdiresi Elif Kaynak, yaptığı açıklamada “sosyal sorumluluk projesi içerisinde değerlendirdiğimiz, sosyal sorumluluk projemiz kapsamında Emekliler Derneği üyelerinin yanında Şehit aileleri, ve gaziler derneği ve engelliler derneğini üyelerinede aynı oranda %20 indirim kapsamına aldık.

Ödemeler 10 taksit üzerinden ve peşin ödemelerde ise %5 iskonto sağlıyoruz. Sosyal sorumluluk projemizi gerçekleştirmemizden dolayı mutluyuz. Tercihlerini bizlerden yana yapan dernek başkanı Ramazan Peker beye teşekkürlerimi sunarım. Gelişen dünyada artık yabancı dil bilmek her zamankinden daha büyük bir önem taşıyor.” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ