BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 725 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI

featured

Ramazan Ayı dolayısıyla Oda Yönetim Kurulu’nun teklifi üzerine görüşülen ve karara bağlanan Gıda Paketi Yardımları Bozüyük Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Bozüyük Sanayi ve Ticaret Odası tarafından geleneksel hale gelen gıda paketi yardım çalışmaları bu yıl da yapıldı. Oda Meclisi Üyelerimizin bizzat iştirakleri ve İlçemizde bulunan 10 ayrı Mahalle Muhtarlığından alınan listeler ile toplam 725 adet yardıma muhtaç aileye ulaştırılmak üzere gıda yardımı yapıldı.

Yardım çalışmaları ile ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent bu yıl yapılan Gıda Paketi yardımlarının hemen Ramazan ayının başında hızla ihtiyaç sahiplerine iletildiğini, bu yardım çalışmaları sırasında ihtiyaç sahibi ailelerin bizzat Oda Meclisi Üyeleri ve Mahalle Muhtarları tarafından titizlikle tespit edildiğini ve buna benzer yardımların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti.

Ramazan ayının dayanışma ve yardımlaşma anlamında çok özel bir yerinin olduğunu belirten Levent ;
“Rahmet ve Bereketin bol olduğu, dayanışma ve kardeşlik duygularının daha yoğun yaşandığı iyiliklere vesile olan Ramazan Ayı içerisinde ihtiyaç sahibi ailelere Gıda Paketi yardımlarımızı ulaştırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!