Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 725 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 725 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI » Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019 17:20
BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 725 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI

Ayı dolayısıyla Oda Yönetim Kurulu’nun teklifi üzerine görüşülen ve karara bağlanan Gıda Paketi Yardımları Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Sanayi ve Ticaret Odası tarafından geleneksel hale gelen gıda paketi çalışmaları bu yıl da yapıldı. Oda Meclisi Üyelerimizin bizzat iştirakleri ve İlçemizde bulunan 10 ayrı Mahalle Muhtarlığından alınan listeler ile toplam 725 adet yardıma muhtaç aileye ulaştırılmak üzere gıda yardımı yapıldı.

çalışmaları ile ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı bu yıl yapılan Gıda Paketi yardımlarının hemen ayının başında hızla ihtiyaç sahiplerine iletildiğini, bu çalışmaları sırasında ihtiyaç sahibi ailelerin bizzat Oda Meclisi Üyeleri ve Mahalle Muhtarları tarafından titizlikle tespit edildiğini ve buna benzer yardımların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti.

ayının dayanışma ve yardımlaşma anlamında çok özel bir yerinin olduğunu belirten Levent ;
“Rahmet ve Bereketin bol olduğu, dayanışma ve kardeşlik duygularının daha yoğun yaşandığı iyiliklere vesile olan Ayı içerisinde ihtiyaç sahibi ailelere Gıda Paketi yardımlarımızı ulaştırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ