Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük itfaiyesi’nin yoğun günü

Bozüyük’te Kasımpaşa Mahallesi Mescit Sokak’ta metruk bir binada çıkan yangın ve elektrik kaçağı olan kazalı aracın yanmasına karşı müdahale, Bozüyük itfaiyesine yoğun bir gün geçirmesine neden oldu.

Bozüyük itfaiyesi’nin yoğun günü
10 Şubat 2021 - 16:35

Bozüyük’te Kasımpaşa Mahallesi Mescit Sokak’ta metruk bir binada çıkan yangın Bozüyük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa süre içerisinde kontrol altına alınarak söndürüldü.

Akşam saatlerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın mahalle sakinlerini korkuturken yangın, belediye İtfaiye Müdürlüğü Ekiplerinin olaya hızlı müdahalesi ile birlikte çevre evlere sıçramadan kontrol altına alındı. Kısa süre içerisinde söndürülen yangın sonrasında metruk binada maddi hasar meydana geldi.

Bozüyük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri tarafından elektrik kaçağı olan kazalı aracın yanmasına karşı müdahale edilerek aracın yanmasının önüne geçildi.

Bozüyük’ün Bursa kavşağı Bozüyük istikametinde kaygan zemin nedeniyle yoldan çıkan otomobildeki 2 kişi yaralandı. Otomobil sürücüsü Recep A. ve beraberindeki Fatma A. 112 Acil servisi tarafından Bozüyük Devlet Hastanesine götürülerek tedavi altına alındı.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı