Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük itfaiyesi’nin yoğun günü

Bozüyük’te Kasımpaşa Mahallesi Mescit Sokak’ta metruk bir binada çıkan yangın ve elektrik kaçağı olan kazalı aracın yanmasına karşı müdahale, Bozüyük itfaiyesine yoğun bir gün geçirmesine neden oldu.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük itfaiyesi’nin yoğun günü » Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021 16:35
Bozüyük itfaiyesi’nin yoğun günü

Bozüyük’te Kasımpaşa Mahallesi Mescit Sokak’ta metruk bir binada çıkan yangın İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa süre içerisinde kontrol altına alınarak söndürüldü.

Akşam saatlerinde bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan mahalle sakinlerini korkuturken yangın, İtfaiye Müdürlüğü Ekiplerinin olaya hızlı müdahalesi ile birlikte çevre evlere sıçramadan kontrol altına alındı. Kısa süre içerisinde söndürülen sonrasında metruk binada meydana geldi.

İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri tarafından kaçağı olan kazalı aracın yanmasına karşı müdahale edilerek aracın yanmasının önüne geçildi.

Bozüyük’ün Bursa kavşağı istikametinde kaygan zemin nedeniyle yoldan çıkan otomobildeki 2 kişi yaralandı. Otomobil sürücüsü Recep A. ve beraberindeki Fatma A. 112 Acil servisi tarafından Devlet Hastanesine götürülerek altına alındı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ