Bozüyük ilçe emniyet müdürü Hakkı Güner tayin oldu

featured

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki üst rütbeli personelin yer değişikliği (rotasyon) ile ülke genelinde birçok emniyet müdürünün yeri değişti.

Bu kapsamda İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner’de Kütahya iline tayin oldu. Hakkı Güner ile birlikte Bilecik’te 4 Emniyet Müdürü’nün daha yerlerinin değiştiği öğrenildi.

İlçe Emniyet Müdürü Güner, 2008 yılında Kahramanmaraş’tan ilçemize tayin oldu. Yaklaşık 11 yıldır Bozüyük’te görev yapan Müdür Güner, mazlumların yanında suç ve suçlunun daima karşısında durarak ilçede huzurun sağlanması noktasında başarılı bir performans ortaya koydu.

Görev süresi boyunca yaptığı başarılı çalışmalarla ilçe halkının sevgisini ve takdirini kazanan Hakkı Güner’in beklenmedik tayini ilçe halkını üzdü. Bozüyük Bülten ailesi olarak İlçe Emniyet Müdürümüz Hakkı Güner’e İlçemizdeki başarılı çalışmaları için teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 Eylül 2019, 18:19

    milletin gözü aydın

    Cevapla
Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!