Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK HABER AJANSI OLARAK FATİH BAKICI’YA YAPILAN ŞEREFSİZCE SALDIRIYI KINIYORUZ

Bozüyük Belediye Başkanı ve Ak Parti Bozüyük Belediye Başkan Adayı Fatih Bakıcı, aleyhinde karalama kampanyası yapmak için ilçede gece yarısı dağıtıldığı tahmin edilen broşürlere ilişkin Bozüyük Haber Ajansı olarak kınama mesajı yayınlama gereği duyduk.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK HABER AJANSI OLARAK FATİH BAKICI’YA YAPILAN ŞEREFSİZCE SALDIRIYI KINIYORUZ » Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019 0:06
BOZÜYÜK HABER AJANSI OLARAK FATİH BAKICI’YA YAPILAN ŞEREFSİZCE SALDIRIYI KINIYORUZ

31 Mart yerel seçimlerine sayılı gün kala Bozüyük Başkanı ve Bozüyük Başkan Adayı sayın ’ya yapılan bu şerefsizce saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bizler yayın politikamız olarak her zaman demokrasiden ve Cumhuriyetimizin değerlerinden yana olduk. Halkının da demokrasiden ve Cumhuriyetimizin değerlerinden yana olduğunu çok iyi biliyoruz.

Yerel seçimlerin huzur ve güven ortamında geçmesi en büyük arzumuzdur. Bu amaçla ’te tüm demokrasi bileşenlerini göreve çağırıyor bu tip provakatif çirkin saldırıların bir daha olmamasını diliyoruz. Hiçbir seçim döneminde yaşanmamış olayları şimdi yapmaya çalışanlara karşı gerekli tedbirlerin alınmasını yetkililerden istiyoruz.

demokrasi karşıtlarına asla geçit vermez.

Muzaffer BALKAN

İmtiyaz Sahibi

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ