Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği’nin pikniğinde doğanın tadını çıkardılar

Bilecik Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği, Bozüyük Türbin mesire alanında engelliler ve aileleri ile birlikte motivasyon pikniği düzenledi.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği’nin pikniğinde doğanın tadını çıkardılar » Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2021 1:28
Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği’nin pikniğinde doğanın tadını çıkardılar

Konu hakkında muhabirimize bilgi veren dernek başkanı İsmail Çelik yaptığı açıklamada şunları belirtti;

“Bilecik Engelliler Dayanışma olarak “SOSYAL HAYATA ENGEL YOK” diyerek, ve ailelerine yönelik Türbin Mesire alanında moral, motivasyon amacıyla düzenlediğimiz pikniğimiz yaklaşık 100 kişilik ve ailesinin katıldığı program açık hava bol oksijen, ses sistemi ile canlı eğlence, ızgara başı köfte ayran servisi yapılarak çok güzel geçti.

nedeniyle sosyal hayatı en az inen ve ailelerinin moral motivasyonu, sosyal ortamlara katılımı yönünden başarılı geçen etkinlik sonrası katılımcıların memnuniyeti görülmeye değerdi.

Piknik programına katılarak, piknik alanında ağır engellisi olan annelerle konuşarak psikolojik destek veren, Sosyal Hizmet Müdürümüz Sn. Murat Akcan ve Sosyal Çalışmacı Murat Kocaman ve Sosyolog Nihat Öztürk, piknikte bizlere dayanışma sağlayan Güneş Bayan kolları, köftecimiz Ümit Giden ve ekibine, Destek veren Kocaeli Bilecikliler Bşk Yusuf Pehlivan’a, Programı nedeniyle aramıza katılamayan bizlere ulaşım ve ses sistemleri desteği ve bir tepsi baklava ve selamlarını gönderen Bozüyük Başkanımız sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na davetimize katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ