Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği’nin pikniğinde doğanın tadını çıkardılar

Bilecik Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği, Bozüyük Türbin mesire alanında engelliler ve aileleri ile birlikte motivasyon pikniği düzenledi.

Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği’nin pikniğinde doğanın tadını çıkardılar
15 Temmuz 2021 - 1:28

Konu hakkında muhabirimize bilgi veren dernek başkanı İsmail Çelik yaptığı açıklamada şunları belirtti;

“Bilecik Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği olarak “SOSYAL HAYATA ENGEL YOK” diyerek, engelli ve ailelerine yönelik Türbin Mesire alanında moral, motivasyon amacıyla düzenlediğimiz pikniğimiz yaklaşık 100 kişilik engelli ve ailesinin katıldığı program açık hava bol oksijen, ses sistemi ile canlı eğlence, ızgara başı köfte ayran servisi yapılarak çok güzel geçti.

Pandemi nedeniyle sosyal hayatı en az inen engelli ve ailelerinin moral motivasyonu, sosyal ortamlara katılımı yönünden başarılı geçen etkinlik sonrası katılımcıların memnuniyeti görülmeye değerdi.

Piknik programına katılarak, piknik alanında ağır engellisi olan annelerle konuşarak psikolojik destek veren, Bozüyük Sosyal Hizmet Müdürümüz Sn. Murat Akcan ve Sosyal Çalışmacı Murat Kocaman ve Sosyolog Nihat Öztürk, piknikte bizlere dayanışma sağlayan Bozüyük Güneş Spor Bayan kolları, köftecimiz Ümit Giden ve ekibine, Destek veren Kocaeli Bilecikliler Derneği Bşk Yusuf Pehlivan’a, Programı nedeniyle aramıza katılamayan bizlere ulaşım ve ses sistemleri desteği ve bir tepsi baklava ve selamlarını gönderen Bozüyük Belediye Başkanımız sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na davetimize katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı