Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Dostları Derneği 2. olağan kurulunu gerçekleştirdi

Bozüyük Belediye düğün salonunda gerçekleşen 2. olağan genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Tek blok listeyle seçime katılan Mustafa Aksu tekrar Bozüyük Dostları derneği başkanı seçilerek tekrardan güven tazeledi.
Dernek başkanı Mustafa Aksu yaptığı açıklamada şunları belirtti.

Bozüyük Dostları Derneği 2. olağan kurulunu gerçekleştirdi
09 Temmuz 2021 - 13:58

“Derneğimiz Bozüyük’te ihtiyaç duyulan bir dernektir. Amaçlarımız Bozüyük’ümüzün her alanda kültürel sosyal ekonomik yönden gelişimini sağlamak, eğitimin daha kaliteli yapılmasını sağlamak, tarihi ve milli değerlerimize sahip çıkıp yaşatmak, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma kültürünü halkımızın tüm kesimlerine yaymak, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak için mücadele veriyoruz.

Genel kurulumuz tarafından dernek organlarına seçilen tüm dostlarımızla birlikte yeni dönemde planlı, programlı çalışmalar yapacağız. Özellikle pandemi sürecinde yapmak isteyipte yapamadığımız çalışmalar bunda sonra devam edecektir. Buradan tüm halkımıza derneğimize üye olup, birlikte büyük bir güç oluşturup, daha güzel, daha verimli hizmetler yapmak istiyoruz.

Derneğimizin kapısı tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Göreve gelen tüm arkadaşlarımızın telefonları 24 saat açıktır. Her türlü öneri ve eleştiriye açığız” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı