Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Belediyesi’nin ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam ediyor

Bozüyük Belediyesi tarafından kapalı pazarda başlayan ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam etti. Bozüyük’ün en yoğun ve hareketli noktalarından biri olan Cemalettin Köklü Parkı önüne kurulan stand ile belediye personeli vatandaşlara ücretsiz olarak maske dağıttı.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Belediyesi’nin ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam ediyor » Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020 17:01
Bozüyük Belediyesi’nin ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam ediyor

Konu ile ilgili olarak vatandaşlara önümüzdeki günlerde de ulaştırmaya devam edeceklerini söyleyen Mehmet Talat Bakkalcıoğlu “Kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı için takarak tedbir almak çok önemli, bu kurallara uyan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Tüm vatandaşlarımıza ulaştırabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi. dağıtımında, “Seni Seviyoruz Bozüyük, Korunmak ve Korumak için Takınız” sloganı ile vatandaşa dağıtıldı.

İç İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle toplu alanlarda takılmasının zorunlu hale getirilmesini ardından, Cemalettin Köklü parkı önünde ve kapalı pazarda maskeler ekipler tarafından dağıtılmaya devam ederken, toplu taşıma araçlarına ve 1’den fazla kişinin bulunduğu özel araçlara da verildi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ