Bozüyük Belediyesi'nin ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam ediyor | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Belediyesi’nin ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam ediyor

Bozüyük Belediyesi tarafından kapalı pazarda başlayan ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam etti. Bozüyük’ün en yoğun ve hareketli noktalarından biri olan Cemalettin Köklü Parkı önüne kurulan stand ile belediye personeli vatandaşlara ücretsiz olarak maske dağıttı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük Belediyesi’nin ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam ediyor Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020 17:01
Bozüyük Belediyesi’nin ücretsiz maske dağıtımı ilçe merkezinde devam ediyor

Konu ile ilgili olarak vatandaşlara önümüzdeki günlerde de maske ulaştırmaya devam edeceklerini söyleyen Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu “Kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı için maske takarak tedbir almak çok önemli, bu kurallara uyan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Tüm vatandaşlarımıza maske ulaştırabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi. Maske dağıtımında, “Seni Seviyoruz Bozüyük, Korunmak ve Korumak için Maske Takınız” sloganı ile vatandaşa maske dağıtıldı.

blank

İç İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle toplu alanlarda maske takılmasının zorunlu hale getirilmesini ardından, Cemalettin Köklü parkı önünde ve kapalı pazarda maskeler ekipler tarafından dağıtılmaya devam ederken, toplu taşıma araçlarına ve 1’den fazla kişinin bulunduğu özel araçlara da verildi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: