Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

Bozüyük Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı küresel salgın tedbirleri kapsamında maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak yapıldı.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı » Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2021 17:25
Bozüyük Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

Metristepe Kültür Merkezi çok amaçlı salonunda yapılan toplantıda Bozüyük Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Başkanlığında 7 gündem maddesi görüşüldü. İlk gündem maddesi olan BEBKA Bursa Bilecik Kalkınma Ajansının açık bulunan 2021 yılı Mali Destek Programları, 2021 yılı Teknik Destek Programlan, 2021 yıllı Fizibilite Destek Programlarına, AB Hibe Programlarına, yurt dışı ülkelerin hibe programları kapsamındaki hibe teklif çağrılan ile Cumhuriyeti Bakanlıklarının, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının teşvik kapsamındaki proje karşılığı hibe ve destek programlarına proje sunulmasına ve talebin başarılı olması durumunda faaliyetin uygulanmasına, sunulan faaliyette kurum/kuruluşumuzu temsile, ilzama ve talebe ilişkin belgeleri imzalama hususunda Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na yetki verilmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Ardından 13/01/2021 ve E-92380338-756.01-337l11 sayılı Gençlik ve İl Müdürlüğü yazısına istinaden; mülkiyeti veya tasarrufu Gençlik ve İl Müdürlüğü’ne ait; Kasımpaşa Mahallesi Şenkal Caddesi No:11 açık adresinde 4|3 ada 5 parsel üzerine tesis edilmiş olan açık yüzme havuzunun Kurumumuza 1 (bir) yıllığına tahsisi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra 3. 5393 sayılı Kanunun 18. Maddesinin (l) bendi ve 49.Maddesinin birinci fıkrası ile ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro ilke ve Standartlarına Dair Yönetmelik’in 11. maddesine göre Boş Kadro Unvan değişikliği ile değiştirilen unvanlarda sözleşmeli personel çalıştırılması halinde ödenecek ücretin belirlenmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. Maddesinde ise “ Başkanlığımızca hazırlanan “T.C. Bilecik İli Belediyesi Nakdi Uygulama Yönetmeliği (CANSUYU) ” kapsamında kurumumuza müracaat eden ve müracaat sonucunda yapılmasına karar verilen kişilere verilecek kartlara yüklenecek aylık miktarının belirlenmesi konusunun Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Son olarak İmar Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konular görüşülerek ilgili maddeler oy birliği ile kabul edildi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ