Bozüyük Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı » Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2021 17:25
Bozüyük Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

Bozüyük Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı küresel salgın tedbirleri kapsamında maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak yapıldı.

Metristepe Kültür Merkezi çok amaçlı salonunda yapılan toplantıda Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Başkanlığında 7 görüşüldü. İlk gündem maddesi olan BEBKA Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansının açık bulunan 2021 yılı Mali Destek Programları, 2021 yılı Teknik Destek Programlan, 2021 yıllı Fizibilite Destek Programlarına, AB Hibe Programlarına, yurt dışı ülkelerin hibe programları kapsamındaki hibe teklif çağrılan ile Türkiye Cumhuriyeti Bakanlıklarının, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının teşvik kapsamındaki proje karşılığı hibe ve destek programlarına proje sunulmasına ve talebin başarılı olması durumunda faaliyetin uygulanmasına, sunulan faaliyette kurum/kuruluşumuzu temsile, ilzama ve talebe ilişkin belgeleri imzalama hususunda Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na yetki verilmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Ardından 13/01/2021 tarih ve E-92380338-756.01-337l11 sayılı yazısına istinaden; mülkiyeti veya tasarrufu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait; Kasımpaşa Mahallesi Şenkal Caddesi No:11 açık adresinde 4|3 ada 5 parsel üzerine tesis edilmiş olan açık yüzme havuzunun Kurumumuza 1 (bir) yıllığına tahsisi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra 3. 5393 sayılı Kanunun 18. Maddesinin (l) bendi ve 49.Maddesinin birinci fıkrası ile Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Norm Kadro ilke ve Standartlarına Dair Yönetmelik’in 11. maddesine göre Boş Kadro Unvan değişikliği ile değiştirilen unvanlarda sözleşmeli personel çalıştırılması halinde ödenecek ücretin belirlenmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. Maddesinde ise “Belediye Başkanlığımızca hazırlanan “T.C. Bilecik İli Bozüyük Belediyesi Uygulama Yönetmeliği (CANSUYU) ” kapsamında kurumumuza müracaat eden ve müracaat sonucunda yardım yapılmasına karar verilen kişilere verilecek kartlara yüklenecek yardım miktarının belirlenmesi konusunun Komisyonuna sevk edilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Son olarak ile Belediye Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konular görüşülerek ilgili maddeler oy birliği ile kabul edildi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber