BOZÜYÜK 29 EKİM SABAHINA ATA’NIN SESİYLE UYANDI « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOZÜYÜK 29 EKİM SABAHINA ATA’NIN SESİYLE UYANDI

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yılı yurt genelinde çeşitli törenler ile kutlanırken, Bozüyük Atatürk’ün kendi sesinden okuduğu 10. yıl nutku ile 29 Ekim sabahına uyandı.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK 29 EKİM SABAHINA ATA’NIN SESİYLE UYANDI » Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018 21:16
BOZÜYÜK 29 EKİM SABAHINA ATA’NIN SESİYLE UYANDI

tarafından hizmete açılan Yükselen Türkiye Anıtı, kent ormana dikilen 1923 adet çam fidanı lise öğrencileri tarafından Cumhuriyet meydanında oluşturulan Türkiye kareografisi ulusal basında geniş yer buldu. 29 Ekim törenlerinin yapıldığı sırada hoparlörlerinden Atatürk’ün kendi sesinden okuduğu 10. yıl nutku Bozüyüklü vatandaşlar tarafından büyük bir takdirle karşılandı.
İlçe genelindeki hoparlörlerden Ata’nın kendi sesinden okuduğu 10. yıl nutku ile 29 Ekim sabahına uyanan Bozüyüklüler, sosyal medya üzerinden ve çeşitli platformlardan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı tebrik ettiler. Bir 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı daha geride kalırken, ’te bayram etkinlikleri birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber