Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bilecik Deva Partisi il ve ilçe teşkilatları İnegöl ilçe kongresine katıldı

Bilecik Demokrasi ve Atılım Partisi il başkanlığı ve Bozüyük teşkilatı Deva Partisi’nin İnegöl’de düzenlenen 1. olağan genel kuruluna katıldı.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Bilecik Deva Partisi il ve ilçe teşkilatları İnegöl ilçe kongresine katıldı » Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2021 0:22
Bilecik Deva Partisi il ve ilçe teşkilatları İnegöl ilçe kongresine katıldı

Kongreye Demokrasi ve Atılım Partisi İl Başkanı Kadir EMRE, İl teşkilat Başkanı Burak SEL, İlçe Başkanı Emine ABDİSOGULLARİ, İl kadın politikaları Başkanlık birimi ve İl sağlık birimleri ile birlikte katılım sağladı.

Ali Babacan “Gençlerin kaçmak değil, yaşamak istediği bir ülke yapacağız”
ve teşkilatları Kongrede büyük ilgi ile karşılaştılar. ’nin 1 olağan genel kuruluna katılmak için İnegöl’e gelen genel başkan Ali Babacan, esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra partisinin Adnan Menderes bulvarındaki binasının açılışını gerçekleştirdi.

Buradan Olimpik düğün salonunda gerçekleşen kongreye katılan Babacan “Hükümetin ekonomi politikalarını eleştirirken, hükümete de , “Rekabet ortamını sağlayın, üretimi bollaştırın zaten fiyatlar düşer. Fiyatların düşmesinin asıl metodu bolluktur, üretimdir. Ülke harıl harıl üretecek, bolluk olacak ki bolluğun olduğu yerde fiyatlar makulleşir.” değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ