BERNA TOKLU ” GÜÇLÜ KADIN , GÜÇLÜ TÜRKİYE” « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BERNA TOKLU ” GÜÇLÜ KADIN , GÜÇLÜ TÜRKİYE”

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » BERNA TOKLU ” GÜÇLÜ KADIN , GÜÇLÜ TÜRKİYE” » Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018 14:53
BERNA TOKLU ” GÜÇLÜ KADIN , GÜÇLÜ TÜRKİYE”

Milliyetçi Hareket Partisi Bozüyük kadın kollarına yeni atanan Berna Toklu başkanlığında Kafe Onbir buçuk’ta kahvaltılı istişare toplantısı yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi kadın kollarına yeni atanan Berna Toklu başkanlığında Onbir buçuk’ta kahvaltılı istişare toplantısı yapıldı.Toplantıda yeni kadın kolları başkanı Berna Toklu ” Güçlü kadın ,güçlü yarınlar ,Güçlü Türkiye sözleriyle başlayan konuşmasında “ toplumunda kadının saygın bir yeri vardır. Orta Asya’ kurulan ilk Türk devletlerinde kadın erkek eşit haklara sahipti. Devlet yönetiminde, hakanların yanında hatun adı verilen eşleri de söz sahibiydi. Kadınlar ata binip ok atar, top oynar, güreş gibi ağır sporlar yapar ve savaşlara katılırlardı. Toplumda tek eşlilik prensibine bağlı kalınır, ev eşlerin ortak malı sayılırdı. Namus ve iffete büyük bir önem verilirdi.” daha sonra konuşmasına devam eden Toklu “eşimin tam destediğini alarak bu yola çıktım ,içimde yaşattığım milliyetçi duygularımı bu vesileyle artık aktif olarak bu davanın içinde olmam gerektiğini hissettim. Çıkmış olduğum bu kutlu yolda siyasetin kadın elinin değmesi gerektiğine inanarak kadın her yerde olmalı diyorum.” dedi.

Keyifli bir kahvaltının ardından MHP Bozüyük kadın kolları fikir alışverişlerinde bulundular.İstişare toplantısına katılan Milliyetçi Hareket Partisi bayanlarından yeni başkan Toklu konuşmalarıyla ,söylemleriyle tam not ve destek aldı.
Berna Toklu Anadolu ünivesitesi işletme mezunu olup evli ve iki çoçuk annesidir.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber