Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Benim eskilerimle ne olacak demeyin ! En yakın giysi kumbarasına atın

Bozüyük Güneş Spor kulübü ile Bozüyük Kent Konseyi’nin ortaklaşa yürüttüğü “Giysi Kumbaraları” Bozüyük’te Belediyemizin göstermiş olduğu 26 farklı noktaya konularak, vatandaşlarımızın kullanılmayan giysi ve ayakkabılarının yanı sıra tekstil ürünlerinin de tekrardan değerlendirilmesi için ülke ekonomisine katkı sağlayacak.

HABER » BOZÜYÜK » Benim eskilerimle ne olacak demeyin ! En yakın giysi kumbarasına atın » Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2021 15:29
Benim eskilerimle ne olacak demeyin ! En yakın giysi kumbarasına atın

Eski ve giyilmiş eşya, nevresim, yatak, yorgan, yastık kılıfı, ayakkabı ve çantası gibi tekstil ve tekstil bazlı ürünleri kapsayan Sıfır Atık projesiyle; hem Ükemizin, hem de Bozüyük’ümüzün ekonomisine katkı sağlayacaklarını ifade eden Güneş Spor başkanı Ümit Kök, bu ile ilçemizin değişik 26 noktalarında tekstil atığı toplama giysi kumbaraları konulduğunu belirtti.

Kök yaptığı açıklamada “Bundan sonra kullanılmayan, tekstil ürünleri ayakkabılar, montlar, çöp yerine ilçemizde oluşturulan tekstil ürünleri toplama, giysi kumbaralarına bırakılmalıdır. Bu atıkları ayrıştırıp tekrar ülke ekonomisine kazandıracağız.

“BENİM ESKİLERİMLE NE OLACAK” diye düşünmeyin. Herkesin eski kumaşlarına, nevresim, yorgan kılıflarına, eski elbise, kullanılmayan ayakkabılar gibi tekstil ve tekstil bazlı ürünlerine tekrar ekonomiye kazandırmak üzere talibiz dedi.

Bu ile ortaklaşa yaptığımız projemizde bize destek veren, Bozüyük Başkanı Sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na, Bozüyük Başkanı Nurettin Oydu’ya ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ederiz.” dedi”.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ