Belediye halk ekmek fırınında 280 gr pide 1.75 tl

Bozüyük Belediyesi Halk Ekmek Fırını, vatandaşlara yıl içerisinde ucuz ekmek imkânı sağlarken On Bir Ayın Sultanı mübarek Ramazan ayında da kaliteli pideyi ucuz fiyatla sunmaya devam ediyor.

featured

Belediye Halk Ekmek Fırınında 280 gr Ramazan pidesi 1,75 TL’den satışa sunuluyor. Bozüyük Belediyesi Halk Ekmek Fırını, Ramazan Ayı boyunca iftar sofralarının vazgeçilmez yiyeceklerinden biri olan pideyi ucuz, lezzetli ve sağlıklı bir şekilde üreterek Bozüyüklülerle buluşturmaya devam ediyor.

Pide satışları gün içerisinde devam ederken, yayınlanan genelde gereği akşam saat 18.30’a kadar devam edecek. Halk Ekmek Fırınında 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00 saatlerinde olmak üzere günde 4 kez sıcak pide satışı yapılacak.

Ramazan ayı boyunca Halk Ekmek Fırınında üretilen Ramazan pidesi hem fiyatı hem de kalite ve lezzetiyle tercih nedeni olan Halk Ekmek Fırını Ramazan pideleri bu yılda ramazan sofralarının vazgeçilmezi olacak.

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!