Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Belediye bütçesi 115 milyon TL olarak belirlendi

Bozüyük Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı pandemi kurallarına uygun maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak yapıldı. Toplantıda belediyenin 2021 yılı gider bütçesi 115 milyon TL olarak belirlendi.

HABER » BOZÜYÜK » Belediye bütçesi 115 milyon TL olarak belirlendi » Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020 23:31
Belediye bütçesi 115 milyon TL olarak belirlendi

Metristepe Kültür Merkezi çok amaçlı salonunda yapılan toplantıda Başkanı Başkanlığında 5 gündem maddesi görüşüldü. Toplantıda ilk olarak tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan Bakkalcıoğlu nedeniyle hastalığı geçiren Meclis üyelerine ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

AK Partili Meclis Üyelerinin red oyuna karşılık, oy çokluğu ile kabul edildi

Daha sonra 2021 Yılı Performans Programı, 2021 Yılı Gelirleri tarifesi, 2021 Yılı Gider Bütçesi, 2021 Yılı Gelir Bütçesi ve 2021 Yılı Bütçe Kararnamesi görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonunca görüşülen konular meclise geldiği şekli ile görüşülerek AK Partili Meclis Üyelerinin red oyuna karşılık oy çokluğu ile kabul edildi.

Toplantıda 2021 yılı bütçe kararnamesinin 10. Maddesinde yer alan “657 sayılı Kanuna tabi Belediyemizde çalışan İtfaiye ve Zabıta Personeli ile fiilen görev yapmakta olan personele ödenecek aylık fazla çalışma mesai ücretlerinin Cumhurbaşkanlığının 2020 yılında yayınlayacağı Bütçe Kanununda belirtilen Belediyemiz nüfus kategorisindeki üst limit üzerinden aylık maktuen ödenir” maddesince İtfaiye ve Zabıta Personeline en üst limitten yapıldı.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ