Bektaşlar Turizm'den sağlık ve emniyet çalışanlarına : Sonuna kadar yanınızdayız | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bektaşlar Turizm’den sağlık ve emniyet çalışanlarına : Sonuna kadar yanınızdayız

Koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelinde her gün yüzlerce insan hayatını kaybederken, ülkemizdeki sağlık personelleri haftalardır aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Bektaşlar Turizm çalışanları, sağlık ve emniyet personellerinin bitmek bilmeyen çalışma azminden dolayı bir araya gelerek destek gösterisi yaptılar.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bektaşlar Turizm’den sağlık ve emniyet çalışanlarına : Sonuna kadar yanınızdayız Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020 13:37
Bektaşlar Turizm’den sağlık ve emniyet çalışanlarına : Sonuna kadar yanınızdayız

Bektaşlar Turizm çalışanları, saat 21.00 da firmanın araçları ile bir araya gelerek, “Bizler Bilecik – Bozüyük Bektaşlar Turizm olarak, sağlık çalışanları ve emniyet teşkilatımıza sonsuz desteklerimizi sunuyoruz” dediler.
Alkışlarla ve araçlarının kornalarını çalarak, sağlık ve emniyet personellerini üstün gayretlerinden dolayı destek ve teşekkür gösterisinde bulundular . “Dünyayı saran bu salgında Türk Milleti olarak, görevine hassasiyetle devam eden sağlık ve emniyet çalışanlarının yanındayız. Yaptığınız her hizmet, Türkiye için bir minnet.” ifadelerine de yer verdiler.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEYİN

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: