Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İŞÇİ BAYRAMINI KUTLADI

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nedeni ile ilgili bir mesaj yayımladı.

HABER » KUTLAMALAR » BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İŞÇİ BAYRAMINI KUTLADI » Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2022 23:26
BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İŞÇİ BAYRAMINI KUTLADI

Mesajında 1 Mayıs’ın emek verenlerin dayanışma günü olduğunu belirten Başkan Bakkalcıoğlu “1 Mayıs, 1886’dan bugüne sömürüye karşı direnen işçilerin, bu uğurda bedel ödemekten çekinmeyen emekçilerin mücadelesinin simgeleşmiş tarihsel adıdır.

Alın teriyle ekmek mücadelesi veren işçilerimizin günüdür. Hayatını emekleriyle kazananlar, geçimini alın teriyle elde ettikleri helal kazançlarla sağlayanların her zaman yanında ve destekçisiyiz. Ben bu günün birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma inancımızı daha da güçlendirmeye vesile olması dileğiyle, emekleri ve alın terleriyle ülkemizin refah düzeyinin yükselmesinde büyük pay sahibi olan, ilçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi için her noktasında emek harcayan tüm işçilerimizin, çalışanlarımızın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, aileleri ile birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum.” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ