BAŞKAN BAKKALCIOĞLU BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’İ ZİYARET ETTİ

featured

Başkan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu beraberindeki Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ve CHP Bozüyük İlçe Başkanı İhsan Esel ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler Başkan Büyükerşen’i tebrik ederek görevinde başarılar dilediler. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’de Başkan Bakkalcıoğlu’nu tebrik ederek “Komşumuz Bozüyük’ün çok değerli Başkanı Mehmet Bey kardeşim nezaket ziyareti vesilesiyle teşrif ettiler. Ben de kendisini kutluyorum. Kendisi çok tecrübeli deneyimli bir belediyecidir, belediye başkanıdır. Önceki dönemlerde de Belediye Başkanlığı vardı. Ama o dönemde Bozüyüklüler pek kıymetini bilememişlerdi. Kıymetini anlayabilmeleri için araya başkalarının Belediye Başkanlığını yapmalarını bekliyor idiler herhalde. Nihayet farkı gördüler ve yeniden Mehmet’i, kardeşim Mehmet Bey’i yeniden Belediye Başkanı seçtiler. Çok başarılı olacağına eminim. İnşallah bundan sonra da bizim gibi Bozüyüklülerin sürekli takdirine mazhar olacak projelerle hizmet edecektir hem Bozüyük’e hem bölgemize hem Türkiye’ye. Kendisini yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Bakkalcıoğlu ardından teşekkür ederek “Ben 1989’da Belediye Başkanı olunca siz tanıtım toplantınızda anlatmıştınız. Size gelip, rektördünüz, kentime Yüksekokul istemiştim. Bu sefer geldiğimde hocam Bozüyük’ü de Eskişehir gibi dünya kenti yapmanın yollarını, fikirlerini isteyeceğim sizden” dedi.

Memnuniyetle destek vereceğini belirten Başkan Büyükerşen de “Çok değerli il ve ilçe başkanlarımızda bu vesile ile Büyükşehir Belediyemize onur verdiler. Onlar yanında olduğu sürece sen lokomotif onlar ise tren katarını götürecek insanlar olarak gerçekten Bozüyük’e layık ve bekledikleri hizmeti vereceksiniz. Ondan hiç şüphem yok” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!