Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKKALCIOĞLU BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’İ ZİYARET ETTİ

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu 31 Mart yerel seçimlerinin ardından üst üste 5. kez Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » BAŞKAN BAKKALCIOĞLU BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’İ ZİYARET ETTİ » Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019 16:38
BAŞKAN BAKKALCIOĞLU BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’İ ZİYARET ETTİ

Başkan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu beraberindeki Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu ve İlçe Başkanı İhsan Esel ile birlikte Büyükşehir Başkanı seçilen Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu ve beraberindekiler Başkan Büyükerşen’i tebrik ederek görevinde başarılar dilediler. Eskişehir Büyükşehir Başkanı seçilen Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’de Başkan Bakkalcıoğlu’nu tebrik ederek “Komşumuz ’ün çok değerli Başkanı Mehmet Bey kardeşim nezaket ziyareti vesilesiyle teşrif ettiler. Ben de kendisini kutluyorum. Kendisi çok tecrübeli deneyimli bir belediyecidir, başkanıdır. Önceki dönemlerde de Başkanlığı vardı. Ama o dönemde Bozüyüklüler pek kıymetini bilememişlerdi. Kıymetini anlayabilmeleri için araya başkalarının Başkanlığını yapmalarını bekliyor idiler herhalde. Nihayet farkı gördüler ve yeniden Mehmet’i, kardeşim Mehmet Bey’i yeniden Başkanı seçtiler. Çok başarılı olacağına eminim. İnşallah bundan sonra da bizim gibi Bozüyüklülerin sürekli takdirine mazhar olacak projelerle hizmet edecektir hem ’e hem bölgemize hem ’ye. Kendisini yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Bakkalcıoğlu ardından teşekkür ederek “Ben 1989’da Başkanı olunca siz tanıtım toplantınızda anlatmıştınız. Size gelip, rektördünüz, kentime Yüksekokul istemiştim. Bu sefer geldiğimde hocam ’ü de Eskişehir gibi dünya kenti yapmanın yollarını, fikirlerini isteyeceğim sizden” dedi.

Memnuniyetle destek vereceğini belirten Başkan Büyükerşen de “Çok değerli il ve ilçe başkanlarımızda bu vesile ile Büyükşehir Belediyemize onur verdiler. Onlar yanında olduğu sürece sen lokomotif onlar ise tren katarını götürecek insanlar olarak gerçekten ’e layık ve bekledikleri hizmeti vereceksiniz. Ondan hiç şüphem yok” dedi.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ