Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ASENALAR BİRLİK DAYANIŞMA PİKNİĞİNDE BİRARAYA GELDİLER

Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi kadın kolları Bozüyük Kent ormanında birlik dayanışma pikniği düzenledi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » ASENALAR BİRLİK DAYANIŞMA PİKNİĞİNDE BİRARAYA GELDİLER » Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018 2:26
ASENALAR BİRLİK DAYANIŞMA PİKNİĞİNDE BİRARAYA GELDİLER

Milliyetçi Hareket Partisi Kent ormanında birlik dayanışma pikniği düzenledi.Bozüyük’ün yanısıra Bilecik , Pazaryeri , Söğüt da pikniğe katılım sağladı. Milliyetçi Hareket Partisi başkanı Gülen Dingeç yaptığı açıklamada ;
” Eski yönetimimiz iptal oldu yeni bir yönetim kurduk ,yeni yönetimde kimse birbirini tanımadığı için tanışma ve kaynaşma amaçlı ve önümüzdeki yerel seçimlerdede ne yapacağımızı kararlaştırıp , hareket edeceğimizi biz MHP’li olarak birlik beraberlik içerisinde eğlence amaçlı bu pikniği düzenledik.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi başkan yardımcısı Sibel Yetkinler’de ” İlerleyen zamanlarda daha güzel faaliyetlerimiz olacak , Allah nasip ederse halka açık olacak , birlik beraberlik bekliyoruz ,destek bekliyoruz arkadaşlarımızdan” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi başkan yardımcısı Mukaddes Mercan ” Ortam güzel ,niyetimiz güzel, ruhumuz güzel , hep beraber güzel olalım istiyorum ” dedi.

kadın kollarının eşleride piknikte asenalarını yalnız bırakmadı. Herzaman yanlarında olduklarını eşlerine yaptıkları hizmette gösterdiler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ