Arif Nihat Asya Ortaokulu Bozüyük'ün göğsünü kabarttı. Çünkü onlar Türkiye birincisi | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Arif Nihat Asya Ortaokulu Bozüyük’ün göğsünü kabarttı. Çünkü onlar Türkiye birincisi

Türkiye genelinde bir ilk olarak düzenlenen üç boyutlu tasarım yarışması olan “Hackidhon”’da Arif Nihat Asya Ortaokulu Türkiye birincisi olup Bozüyük’ümüzün göğsünü kabarttı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Arif Nihat Asya Ortaokulu Bozüyük’ün göğsünü kabarttı. Çünkü onlar Türkiye birincisi Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020 21:23
Arif Nihat Asya Ortaokulu Bozüyük’ün göğsünü kabarttı. Çünkü onlar Türkiye birincisi

İnternet üzerinden online olarak “thinkercad” ile, verilen bir problem durumuna işbirliği içinde bir ürün tasarlayan öğrencilerimiz Mustafa Arda Konuk, Elif Yanpala, Serra Banu Sağıroğlu ve danışman Banu AKSU “Takım11” adı ile Türkiye 1.si oldu.

blank

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, YEĞİTEK Eğitim Teknolojileri ve Teknik Destek Hizmetleri Daire Başkanı Asaf Murat KARAPINAR, jüri üyeleri ve yarışmacıların katılımları ile gerçekleştirilen ödül töreninde, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür edilerek başarıların devamı dilendi. Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir, Türkiye Birincisi olan Okul Müdürü Hüseyin Aydın’ı ve Danışman Öğretmen Banu Aksu’yu telefonla arayarak tebrik etti.

blank

blank

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: