Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Anafor tiyatro topluluğu son turne oyununu Bozüyük’te gerçekleştirdi

Bozüyük halk eğitim merkezi anafor tiyatro topluluğu son turne oyununu Bozüyük Belediyesi Kültür merkezi de gerçekleştirdi.

HABER » BOZÜYÜKSANAT » Anafor tiyatro topluluğu son turne oyununu Bozüyük’te gerçekleştirdi » Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019 0:26
Anafor tiyatro topluluğu son turne oyununu Bozüyük’te gerçekleştirdi

halk merkezi anafor tiyatro topluluğu turne oyununu Kültür merkezi de gerçekleştirdi. Gösteriyi izlemeye gelenler arasında sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra yönetim kurulu üyeleride vardı. Seyircinin büyük ilgi gösterdiği oyunda kahkahalar havada uçtu.

Oyundan sonra konuşan Tiyatro Anafor genel sanat yönetmeni Mert Testere yaptığı açıklamada;
turnesinin oyununu kendi evimizde gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduk , merkez hariç bütün ilçe belde ve köylerinde tek tek gezdik bir kişi dahi olsa oyun oynamaktan asla vazgeçmemek düsturu ile yola çıktık. Sağ olsun kıymetli seyircilerimiz bizi asla yalnız bırakmadı.

Bize burada oynama fırsatını gösteren sayın Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na çok teşekkür ediyorum onun engin sanat misyonu sayesinde bozuyük’lü gençler umarım ve diliyorum ki çok daha iyi yerlere gelecektir

halk merkezi müdürü Levent Susam’a herkezden daha çok teşekkür etmek gerektiğine inanıyorum.
Biz de halk eğitimin merkezinin düsturu olan her yerde herkes için her zaman sıloganı ile düştüğümüz bu yollarda sonuna kadar bizleri destekledi. Biz bu sayede bütün Bileceği tek tek gezdik.

Her şey için hepinize çok ama çok teşekkür ederiz saygılarımızla, yeniden yeni oyunlarımızda görüşmek üzere. Esen kalın” dedi.

Etiketler: , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ