Alevli kahve ile yakıp Yaz yağmuru ile soğutuyor « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Alevli kahve ile yakıp Yaz yağmuru ile soğutuyor

Bozüyük’te faaliyet gösteren güzide kafelerden olan Cafe Onbirbuçuk, yaptıkları içecek konsepti ile müşterilerinden tam not alıyor.

HABER » BOZÜYÜK » Alevli kahve ile yakıp Yaz yağmuru ile soğutuyor » Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020 18:48
Alevli kahve ile yakıp Yaz yağmuru ile soğutuyor

ilinin Bozüyük ilçesinde hizmet sunan gün geçmiyor ki farklı konseptleri ile dikkat çekiyor. Bunlardan biri olan alevli en çok dikkati çeken içeceklerin başında geliyor. kahvesi, gitgide popülaritesi artan bir olması Türk kahvesine olan ilginin artmasıyla değişik sunum fikirleri ortaya çıkartan Cafe Onbirbuçuk, bu sunumlardan biri olan ve muhteşem bir görüntü oluşturan Alevli Sunumu, dikkatleri üzerine çekmekte ve “bir daha, bir daha” dedirten iddialı sunumların başında gelmektedir.

Müşterilerini Alevli kahve ile yakan sonrasında Yaz yağmuru ismi verdikleri alkolsüz kokteyl ile buzzz gibi serinleten , içecek konseptinde yer alan soğuk kokteylerede farklı isimler verip müşterilerinin dikkatini çekmektedirler. Bu içeceklerin başında Yaz yağmuru, Bozüyük esintisi, meltem rüzgarı ve renkli görselleri ile İtalyan Soda başı çekmektedir.

Kafeterya sahibi olan Nevin Hanım yaptığı açıklamada ” Bizim Eskişehir’den ” kafe sektörü olarak neyimiz eksik” sloganı ile yola çıkarak kafeteryamızı gün geçtikçe hem daha ucuza, hemde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazemizi geliştiriyoruz. Özellikle Bozüyük’lü gençlerimizin bütçesini düşünerekten fiyatlarımız makul seviyelerde” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber