beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » AK PARTİLİLER BİLBOARDLAR İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR » Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020 17:06
AK PARTİLİLER BİLBOARDLAR İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

AK PARTİLİLER BİLBOARDLAR İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

Bozüyük’te AK Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı, İYİ Parti tarafından düzenlenecek olan ve bilbordlara asılan ‘Saray Rejiminin Çöküşü’ isimli konferans afişi hakkında İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek suç duyurusunda bulundu.

İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy önderliğindeki teşkilat üyeleri, konferansa ait afişte halkı kin düşmanlığa sürüklemesi, milletini ve iradesini yok sayan Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Türkiye Cumhuriyeti hükumetini alenen aşağılayan ifadeler olduğunu belirtti.

Teşkilat üyeleri tarafından afişte doğrudan Cumhurbaşkanı ’ı hedef alan ifadelerin olduğu söylenirken; afişleri asan, asılmasına izin veren ve söz konusu konferansa konuşmacı olarak katılan Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulundu.

Başkan Hüsnü Ersoy yaptığı açıklamada, “İyi Parti İlçe Başkanlığı’nın 24 Ocak 2020’de Metristepe Kültür Merkezi’nde düzenleyeceği ‘’ isimli konferansa ait duyuru afişleri ilçe genelindeki bir çok reklam panosuna asılmıştır.

İyi partili Ümit Özdağ tarafından verilecek konferansın başlığının büyük puntolarla halka yansıtılarak halkı kin ve düşmanlığa , Türk milletini ve iradesini yok sayan, Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Türkiye Cumhuriyeti hükumetini alenen aşağılayan ve doğrudan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan bu afişler nedeniyle;

Bu afişleri asan, asılmasına izin veren ve söz konusu konferansa konuşmacı olarak katılan, milleti tahkir ve tahrik etmeye neden olacak kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun 301 ve diğer düzenlemeleri kapsamında söz konusu afişlerle ilgili suç duyurusunda bulunuyoruz.

İyi Parti ilçe teşkilatının düzenlediği bu konferansta halkımızı kin ve nefrete sevk eden bu yaklaşımlarından dolayı kendilerini kınıyoruz. Bu durumu Bozüyük halkı ve kamuoyunun vicdanı ve takdirine bırakıyoruz” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber