Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI’nın ’10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ Mesajı

Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 83. Yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.

HABER » KUTLAMALAR » AK Parti Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI’nın ’10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ Mesajı » Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021 18:05
AK Parti Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI’nın ’10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘büyük eserim’ dediği, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Cumhuriyetimizi 2023 hedeflerine taşımak için çalışıyoruz. O’nun gösterdiği muasır medeniyetleri aşma hedefine ulaşmak, milletimizin her bir ferdine en ileri hayat standartlarını sağlamak için büyük bir seferberlik içinde , hiç durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100.yılında hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız.

Ülkemiz bugün, Cumhuriyetimizin kuruluş idealine uygun olarak özgür ve müreffeh dünyanın güçlü bir ülkesi, bölgesinde ve dünyada barışın öncüsü, medeni milletler camiasının saygın bir üyesi haline gelmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyet değerlerimizi her türlü siyasi ve toplumsal tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz.

Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği çağdaşlaşma hedeflerine her zamankinden daha yakın olduğumuza inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Vatanımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla, minnetle ve şükranla yad ediyorum.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ